Gosia
Tattoo Artist

Hej! Tu Gosia. Gotowanie to moja druga pasja, kocham słuchać dobrej muzyki i eksperymentować z różnymi dziedzinami sztuki. W moich pracach bazuje na cieniach peppershading i whipach, odnajduje się też w temacie rycin i kolorowych dodatkach. Uwielbiam tworzyć szalone kompozycje z waszych pomysłów i łączyć nasze wizje!

Moje prace
Dżasta
Tattoo Artist

Hej, jestem Dżasta! Kocham liski, komiksy, a moja dusza została gdzieś w czasach Jane Austen. Jestem otwarta na różnorodność dlatego rozwijam się w paru stylach tatuaży. Uwielbiam kolor w tatuażach takich jak watercolor czy w mniejszych realistycznych pracach, ale z przyjemnością wykonam też wzór w czerni. Masz ochotę na delikatne kwiaty lub mocną kreskę? Pisz śmiało - dogadamy wszystko.

Moje prace
Piotr "Sick" Łukasiewicz
Tattoo Artist

Jeśli interesuje Cię wykonanie wyjątkowego i spersonalizowanego projektu, w którym zawarte zostanie wszystko to co chodzi Ci po głowie to pisz śmiało! Każdy tatuaż powstaje przede wszystkim dla Ciebie więc razem stworzymy coś niepowtarzalnego a ja postaram się o w miarę bezbolesną realizację twojej wizji. Główny styl jakim się posługuję to Greywash a więc klasyczne, cieniowane a najczęściej również realistyczne wzory. Oczywiście zmiana stylu na bardziej graficzny a nawet dodanie odrobiny koloru nie będzie żadnym problemem. Niezależnie czy będzie to twój pierwszy czy setny tatuaż podejdziemy do niego jakby był tym najważniejszym. Do zobaczenia w studiu!

Moje prace
Bune (Adrian)
Tattoo Artist

Czołem tu Bune, dwudziesty szósty duch Goecji. Żyję muzyką i sztuką a mój ulubiony kolor to czerń. Głównie tatuuję w stylu sketch i cały czas szlifuję własny styl dodając coraz to bardziej zwariowane elementy. Okultyzm, mrok i inne niepokojące tematy to motyw w którym odnajduję się najbardziej w tatuażach, ale to mnie nie szufladkuje, więc kwiatki czy zwierzaki również nie są mi straszne i bardzo chętnie wydziaram również i takie. Nie lubię ograniczeń i zawszę chcę spróbować czegoś nowego, dlatego uwielbiam realizować szalone pomysły klientów, tak jak i własne prace autorskie. Teraz nie potrzebujesz pieczęci aby mnie przywołać, wystarczy napisać i się zjawię.

Moje prace