Przedłużanie włosów

 

Długie i zadbane włosy uchodzą od lat za ważny szczegół kobiecej urody. Do dzisiaj nic się nie zmieniło….

Spełnienie marzeń o długich włosach jest często bardzo trudne. Zanieczyszczenie środowiska, stres i chemiczne zabiegi pogarszają ich stan. Włosy rosną ok. 1 cm. w ciągu miesiąca i tylko z wielką cierpliwością i przy pomocy zabiegów pielęgnacyjnych można spełnić te marzenia .

Przy pomocy przedłużeń włosów można zrealizować te marzenia szybciej i wygodniej. Już w ciągu kilku godzin można zmienić długość i objętość włosów i wykonać wymarzoną fryzurę.

Metoda Hairdreams z urządzeniem laserowym

W metodzie LASERBEAMER chodzi o nowatorską formę wykonania przedłużenia włosów. Przy czym, za pośrednictwem specjalnego urządzenia dokonujemy jednoczesnego nałożenia i połączenia z włosami własnymi do 8 pasemek Hairdreams. W ten sposób można przeprowadzić szybko i wydajniej przedłużanie włosów – na dodatek znacznie taniej niż dotychczas. Metoda ta, sprawdza się najlepiej przy tworzeniu efektu pasemek jak również w przypadku prostego, korzystnego cenowo przedłużenia bądź zagęszczenia włosów. Trwałość połączeń dla tej metody wynosi ok. 4-6 miesięcy.

Metoda Racoon

Proces przedłużania Metodą Racoon polega na łączeniu włosów hipoalergicznym klejem o unikalnym składzie, rozgrzewanym w aplikatorze. Połączenie związków polimerów z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością i łatwością usuwania włosów. Włosy przedłużane metodą Racoon wyglądają całkowicie naturalnie i poruszają się jak własne. Olbrzymia w tym zasługa najwyższej jakości włosów naturalnych oraz unikalnego kleju.